تبلیغات

ابزار وبلاگ

سرگرمی ، دانلود و...

هیچ چیز ترسناک تر از یک زن عاشق و دل شکسته نیست به خصوص اینکه کسی بدون دلیل خاصی آن هم به صورت اینترنتی رابطه خود را با وی خاتمه داده باشد. به گزارش تک ناز کلر هالی از اینکه دوست پسرش وضعیت خود را در فیسبوک از در رابطه با کسی به مجرد تغییر داده بود آنقدر ناراحت شد که سوئیچ اتومبیل محبوب او را برداشت و آن را به در سالن بولینگی که در آن کار میکرد کوبید.

دادگاه هالی ۳۱ ساله قبل از اینکه سوئیچ اتومبیل را بر دارد و با آن مستقیما به سالن بولینگ هالیوود در هارویچ نزدیک بولتون شیرجه برود، چندین بطری نوشیدنی الکلی مصرف کرده بود.او اتومبیل را به سمت دو نفر نگهبان و درهای شیشه ای حرکت داد و مشتری ها خودشان را این طرف و آن طرف انداختند تا در امان بمانند، پس از آن کل مرکز خدمت رسانی به مشتری ها را نابود کرد و وارد سالن شد. او خسارتی به مبلغ ۱۴۰۰۰ پوند ایجاد کرد.
 
انتقام جالب یک دختر از عشق اینترنتی خود (عکس ) www.taknaz.ir

پس از آن آقای جونز وارد صحنه شد، دوان دوان به سمت اتومبیل رفت و گفت: ماشین مرا نابود کردی دیروز این زن که مادر سه فرزند است به جرم رانندگی خطرناک و در حال مستی به زندان افتاد. دادگاه بولتون کران گفته های هالی و آقای جونز را در مورد رابطه ی دو ساله شان و اینکه صاحب یک بچه هم هستند شنید. روز حادثه در ماه ژانویه قبل از ساعت ۵ صبح که آقای جونز سر کار برود این زوج با هم جر و بحث کرده بودند.کلر هالی با این تصادف اتومبیل هزاران پوند خسارت ایجاد کرد.

ژف ویلان مامور پیگرد ماجرا به دادگاه گفت: او برای آقای جونز پیغام فرستاده بود که ترکش نکند و به خانه برگردد. چندین بار در فیس بوک برای او پیام گذاشته بود که قلبش شکسته و از نظر روحی به شدت صدمه ددیه استکمی بعد آقای جونز وضعیت خود را در فیس بوک به مجرد تغییر داد.
 
انتقام جالب یک دختر از عشق اینترنتی خود (عکس ) www.taknaz.ir

هالی که به خاطر تمام شدن رابطه آن هم به صورت اینترنتی کلافه شده بود نوشیدنی زیادی نوشید، بچه های ۱۱، ۵ و یک ساله اش را در خانه کنار خواهر آقای جونز گذاشت و ساعت ۱۰ صبح شاهدان او را دیدند که با ماشین آقای جونز بیرون سالن بولینگ ایستاده است و موتور به شدت صدا می دهد.پس از آن وی با سرعت اتومبیل را به سمت ورودی هدایت کرد. خوشبختانه هیچ کس در این ماجرا صدمه ندید.
 
تک ناز ، استفانی کیت بورل ۲۲ ساله که شاهد ماجرا است می گوید: مردم از اطراف سالن بولینگ به طرفین فرار می کردند. منظره ی ترسناکی بود. قاضی پرونده هالی در منطقه هولتون کوچک واقع در بولتون می گوید ۵۰ میکروگرم الکل در تنفس هالی موقع دستگیری ثبت شده است و حد قانونی آن ۳۵ میکرو گرم است. پیتر کالنلیف وکیل پرونده در دفاع از هالی اعلام کرده است وی می خواسته خودش را از بین ببرد و قصد صدمه زدن به آقای جونز یا مردم دیگر را نداشته است.
 
انتقام جالب یک دختر از عشق اینترنتی خود (عکس ) www.taknaz.ir

حکم هالی نه ماه زندان و دو سال حکم تعلیقی است. رابرد کرافورد در این زمینه می گوید: به گمان من از نظر عاطفی بسیار ناراحت بودی. شانس آوردی که فقط حکم زندان برای تو صادر شد. دادگاه هالی را به مدت ۱۸ ماه از رانندگی منع کرد و پس از آن نیز به مدت چهار ماه از ساعت ۸ شب تا ۷ صبح منع قانونی رانندگی برای او قرار داد.

 برچسب ها : انتقام جالب یک دختر از عشق اینترنتی خود (عکس ) ,

نظرات () نویسنده: فردین 3911 یکشنبه 29 مرداد 1391 - 12:25 ق.ظ

آخرین مطالب

» مشخصات یه پسر خوب ( دوشنبه 3 مهر 1391 )
» کاهش 50% آمار تصادفات ( دوشنبه 3 مهر 1391 )
» قدیما و امروزه ( دوشنبه 3 مهر 1391 )
» فوتبال دستی جالب فقرا (عکس) ( یکشنبه 26 شهریور 1391 )
» ترول با مزه نمیدونم جدید یا قدیم ( شنبه 25 شهریور 1391 )
» خطای دید بسیار جالب متحرک نیست ( شنبه 25 شهریور 1391 )
» حراج باورنکردنی کتاب در خیابان (عکس) ( جمعه 24 شهریور 1391 )
» آپلود سنتر سایت ( پنجشنبه 23 شهریور 1391 )
» عجب گربه جوگیری !! ( تصویر متحرک ) ( پنجشنبه 23 شهریور 1391 )
» ته خنده ( پنجشنبه 23 شهریور 1391 )
» المپیک پسرا رسید. ( دوشنبه 20 شهریور 1391 )
» چگونه زن خود را روانــی کنیم ؟!! (آقایون حتما بخونند) ( یکشنبه 19 شهریور 1391 )
» تا حالا دقت کردین که؟! ( شنبه 18 شهریور 1391 )
» تفاوت دخترا و پسرا در زمین خوردن (طنز) ( جمعه 17 شهریور 1391 )
» این است عشق ( پنجشنبه 16 شهریور 1391 )
 

نویسندگان

ADS

آمار بازید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما